A kedvezményezett neve: Fontanus Alapítvány

A projekt címe: Logikai társasjátékok fejlesztése és gyártása, társadalmi célok figyelembe vételével

A szerződött támogatás összege: 25 499 499 Ft

A támogatás mértéke (%-ban): 97.68 %

A projekt tartalmának bemutatása:

A projekt keretében a Fontanus Alapítvány egy logikai képességeket fejlesztő társasjáték kifejlesztését, hátrányos helyzetű munkavállalók bevonásával történő gyártását és piaci értékesítését valósítja meg. Továbbá az Alapítvány új gyártó eszközöket szerez be, amelyekből egy kutatás-fejlesztési célokra és kis szériás gyártási célokra alkalmas társasjáték manufaktúra kerül felszerelésre. A projekt keretében a gyártósor beüzemeléséhez szükséges szakmai tanácsadási szolgáltatások és a piacra vitelhez szükséges marketing szolgáltatások kerülnek még beszerzésre. A projekt keretében 3 fő munkavállaló teljes munkaidőben kerül foglalkoztatásra, amelyből 2 fő hátrányos helyzetű munkavállaló, valamint 1 fő munkavállaló részmunkaidőben kerül foglalkoztatásra.

A projekt tervezett befejezési dátuma: 2022.02.01.

A projekt azonosító száma: GINOP-5.1.7-17-2020-00445széchenyi 2020